У Міжнародному виставковому центрі міста Києва відбулася подія, у якій взяли участь близько тисячі  одинадцятикласників. КНУБА – один із небагатьох запрошених організаторами на форум провідних вищих навчальних закладів України.

Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник» – це масштабний освітній захід, на який зібралися експерти з підготовки до ЗНО та профорієнтації, представники найкращих державних та приватних закладів вищої освіти України, освітніх компаній та курсів. Спікери провели цікаві лекції та майстер-класи, а менеджери з підбору персоналу розказали про переваги роботи в провідних компаніях України. Головна мета форуму – дати кожному абітурієнту можливість вибрати для себе бажане майбутнє та втілити мрії в життя.

Київський національний університет будівництва і архітектури на форумі представляли співробітники відділення довузівської підготовки – викладач кафедри фізики Яна Бірук, викладач кафедри автоматизації технологічних процесів Катерина Сідун і відповідальний секретар приймальної комісії Марина     Суханевич.

Представники університету розповіли про студентське життя, дозвілля, спортивні досягнення студентів, їхню громадську діяльність, про можливість отримання паралельної освіти і систему подвійних дипломів у КНУБА. Усіх відвідувачів стенду нашого університету було запрошено на профорієнтаційну екскурсію 10 жовтня 2019 р., а також на День відкритих дверей, що відбудеться 9 листопада 2019 року, де майбутні абітурієнти зможуть поспілкуватись із деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами і студентами.

Яна Бірук,

фахівець відділення

довузівської підготовки