За сприяння відділу стратегічного управління представники Київського національного університету будівництва і архітектури: Бондар О.А.,        Ільїна Т.А., Михайловський Д.О., Климчук М.М., Скляров І.О. беруть участь в роботі  міжнародного форуму Kyiv Smart City – 2019  однієї з головних подій Східної Європи. Представники влади та громадськості, підприємці, експерти та урбаністи об’єднаються разом, щоб обмінятися досвідом, поділитися найкращими практиками, а також відкрити нові шляхи для співробітництва.
Цього року на форумі своїм  успішним досвід поділяться більше 60 міжнародних та українських експертів у розбудові міст, архітекторів, урбаністів та представників влади. Завдання Kyiv Smart City Forum – максимально популяризувати цінності smart city та сприяти розбудові розумних міст, які працюють як сервіс, а не споживають людський ресурс.
Kyiv Smart City – 2019  складається з восьми секцій, виступи відбуваються у форматі SHORT TALKS, презентацій, воркшопів, панельних дискусій.  Загалом 3500 учасників візьме участь в роботі форуму.
У ході робочих зустрічей начальник відділу Стратегічного управління Ільїна Т.А. проводить переговори з представниками бізнес-структур щодо залучення їх до співпраці з університетом
Доцент кафедри організації та управління будівництвом Климчук М.М.