Програма здійснюється за  участю провідних експертів-практиків, які мають досвід у сферах обробки й аналізу великих масивів даних, збирання й агрегації даних, Deep Learning, алгоритмів машинного навчання та їхнього застосування.

Агентство «PR-Service» пропонує студентам КНУБА за спеціальностями, дотичними до математики, аналітики, ІТ,  отримати знання щодо галузі великих даних у Big Data School 4.0. Приймання заявок триває з 2 до 29 жовтня 2019 року. Далі йде етап тестування – виконання завдання, надісланого за поданою заявкою. За результатами тестування проводять інтерв’ю. Потім заплановано 10-денний інтенсив і захист курсових проектів.  Після цього відбудеться випускний.

Big Data School ставить за мету поширення знань і навичок молодих фахівців у перспективному напрямі діяльності — практичній роботі з інструментами та рішеннями на основі Big Data, які вже найближчими роками стануть технологічною основою для розвитку багатьох галузей. Студенти мають унікальну нагоду отримати знання та навички  роботи з великими даними, а також гідно представити навчальний заклад як базу підготовки фахівців цього надзвичайно затребуваного профілю.

Нинішній набір – вже четвертий. Три роки реалізації проекту — це понад 4600 поданих заявок на навчання у школі, 480 виконаних практичних завдань, 80 студентів, які отримали новітні знання та сертифікати. Десятки з них знайшли роботу в провідних IT-компаніях, телекомунікаційній та інших високотехнологічних галузях. Участь у проекті для студентів є безоплатною, адже його мета — спільно з партнерами закласти підвалини для технологічного зростання України, розвитку її науки у новітніх перспективних напрямках знань.

Організатором Big Data School є український телеком-оператор  «Київстар».

Ми хочемо залучити якомога більше талановитих і  мотивованих молодих фахівців до цієї програми професійного розвитку, відкрити нові професійні горизонти та можливості для самореалізації в Україні якомога більшій кількості студентів.

Євгенія Кононова, помічник керівника компанії “PR-Service”.

т/ф.: +38 (044) 501-32-44(93),

e-mail: e.kononova@pr-service.com.ua,

web: www.pr-service.ua