Сьогодні проведено засідання Вченої ради Київського національного університету будівництва і архітектури, на якому розглянуто питання щодо: підсумків прийому студентів і роботу приймальної комісії в 2013 році; положень про почесні звання КНУБА, підготовки наукових збірників КНУБА; затвердження тем кандидатських дисертацій; рекомендації до друку навчальних посібників; подання кандидатур студентів КНУБА на отримання премії та стипендій Київського міського голови студентам міста та ін.

Під час засідання ректор КНУБА П.М. Куліков вручив дипломи про присвоєння наукового ступеня доктора економічних наук Олені Анатоліївні Бондар та наукового ступеня  кандидата технічних наук Юрію Анатолійовичу Чуприні.

Вітаємо наших співробітників із вагомими науковими здобутками та бажаємо успіхів у реалізації нових професійних планів і життєвих задумів!