4 жовтня 2019 р. студенти менеджери 4 курсу (групи МО-41) кафедри менеджменту в будівництві Київського національного університету будівництва і архітектури  у складі Ющенко Анастасія, Семеліт Діана, Мазуренко Юрій, Литвин Олена, Петрик Тетяна та викладач проф. Івахненко Ірина Сергіївна відвідали European Circular Economy Forum 2019. Форум об’єднав провідних експертів з кругової економіки та лідерів галузей з ЄС та Східної Європи.

Та 05-06 жовтня в прийняли участь у Circular Economy Hackathon які пройшли у гостинному, диджіталізуючому та технологічному Unit.City!

Хакатон об’єднав студентів, науковців, ІТ розробників, підприємців та стартапи задля пошуку та розвитку сталих інновацій за принципами кругової економіки. В плідній співпраці з менторами команди напрацьовували ідеї кругової економіки, свідомого споживання та відповідального поводження з відходами, а також слухали лекторій від провідних українських та іноземних спікерів у даній темі.

Команда КНУБА представила свій проект 2BUD по переробці будівельного сміття і отримала позитивні відгуки від членів журі.

Студенти зазначили, що це був чудовий досвід командної роботи в пошуку креативних ідей та отримали досвід і позитивні емоції.

 

Проф. кафедри менеджменту в будівництві Івахненко І.С.