Київський національний університет будівництва і архітектури взяв участь у  «Дні кар’єри», який пройшов у місті Бориспіль.

На захід завітали понад 400 майбутніх абітурієнтів із 16-ти навчальних закладів. Наш університет представляли доцент кафедри основ професійного навчання Борис Корнійчук та доцент кафедри будівельних технологій Костянтин Черненко. Захід пройшов цікаво, змістовно і динамічно, викликавши неабиякий  інтерес у школярів району. Представники КНУБА ознайомили старшокласників з особливостями вступної компанії, спеціальностями, які можна опанувати на факультетах нашого вишу, а також запросили до університету на екскурсію, яка відбудеться 10 жовтня ц. р., і на День відкритих дверей, що  пройде 9 листопада 2019 року.

Яна Бірук,

фахівець відділення