8 жовтня для першокурсників КНУБА пройшов загальноуніверситетський квест, в якому взяли участь всі факультети нашого університета . Програма заходу була насичена цікавими веселими і захоплюючими завданнями, інтелектуальними питаннями. Квест допоміг першокурсникам ознайомитися з територією університету та нашого мікрорайону. Студенти дізналися де розташовані деканати інших факультетів, спорткомплекс, актова зала, стадіон, місцезнаходження гуртожитків, парку та скверів. Для того, щоб знайти локацію, учасникам треба було розгадати ребуси та інтелектуальні загадки, та переглянути відео-маршрути, а прийшовши до місця призначення – виконати різні завдання : порахувати вікна в гуртожитку, виміряти довжину гуртожитку «в студентах», виконати танцювальні па в різних напрямках, роздати кульки дітям та заспівати з ними веселі пісні в парку, виконати спортивні вправи на час. Кожну команду супроводжував інструктор з іншого факультету, який контролював виконання завдань і надавав при необхідності підказки. Після проходження квесту журі оцінювали не лише швидкість виконання, а й фото та відео, яке учасники мали відзняти на кожному етапі.

В результаті 1 місце зайняла команда архітектурного факультету, 2 місце – будівельний факультет,3 місце-команда факультету інженерних систем та екології. Команда переможців отримала нагрудні значки КНУБА, солодкі подарунки, а для усіх учасників квесту був організований солодкий стіл .

В організації квесту приймали участь та допомагали провести: студенти будівельно-технологічного факультету, заступники деканів з виховної роботи, ЦКД, викладач кафедри ФВіС Гасанова Саіда Фарухівна.

Дякуємо за підтримку керівництву Київського національного університету будівництва і архітектури, а саме першому проректору Чернишеву Денису Олеговичу.

Бажаємо першокурсникам масу позитивних емоцій, незабутніх та яскравих вражень від студентських років і звичайно подальших перемог!

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча організаційно-методичного відділу