Як повідомляється на сайті Huawei.соm, проект «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) компанія Huawei реалізує з 2008 року. За цей період в ньому взяли участь понад 3600 студентів із 108 країн. Для Європи проект стартував у 2011 році, для України – у 2016 році, та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У рамках освітнього проекту «Seeds for the Future» від компанії Huawei Ukraine успішно завершився відбір учасників 2019 року, які у кінці жовтня відправляться у двотижневу поїздку до КНР.

Цього року до числа 10 щасливчиків (вперше за два роки участі КНУБА у даному заході), увійшла і студентка факультету Автоматизації та Інформаційних Технологій Слабковська Марія.

Конкурс проводився серед усіх українських закладів вищої освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Головними критеріями відбору були знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж та інформаційно-комунікаційних технологій, високі досягнення у навчанні, володіння англійською мовою, активна участь у громадському житті та науковій роботі.

Слабковська Марія – студентка другого курсу магістратури Київського національного університету архітектури і будівництва за спеціальністю 125 «Кібербезпека». Під час навчання у КНУБА брала участь у всукраїнських та міжнародних олімпіадах та наукових конференціях, була переможницею всеукраїнської та міжнародної олімпіад з кібербезпеки 2017-2018 років.

Проект передбачає відвідування Пекіну та Шеньчженю у жовтні-листопаді 2019 р. за рахунок компанії “Хуавей Україна”.

Щиро Вітаємо!