9 жовтня 2019 року, на запрошення відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації до містечка Немішаєве в школу №1 та школу №2 завітали викладачі та студенти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Гостей зустрічали директора шкіл – Аліна Володимирівна та Андрій Іванович. За словами пані Аліни – директора школи №2 такі профорієнтаційні зустрічі зі школярами відіграють важливу роль у цілеспрямованому розвитку здібностей і талантів молоді та виявлення їх нахилів до найбільш поширених професій.

Під час зустрічі з вітальним словом до учнівської молоді звернулася заступник декана, кандидат технічних наук, доцент кафедри геоінформатики і фотограмметрії – Горковчук Юлія Вікторівна. Продемонструвавши учням шкіл одну з сучасних технічних новинок – безпілотний літальний апарат «Дрон», Юлія Віторівна наголосила на тому, що створення таких технічних інструментів стало серйозним проривом у сфері інтелектуальних досягнень, а всім зацікавленим порекомендувала вступати на факультет ГІСУТ Київського національного університету будівництва і архітектури.

В свою чергу, кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних матеріалів – Анопко Дмитро Віталійович розповів юнакам та дівчатам про здобутки університету та запросив їх вступати до нашого закладу вищої освіти.

Завершенням заходу стало проведення цікавого конкурсу для школярів, який супроводжували студенти університету – Лучук Максим та Ходневич Микола в ході якого було визначено трьох найактивніших переможців і вручено корисні подарунки від КНУБА.

В результаті, в учнів шкіл містечка Немішаєве залишилися тільки позитивні враження від візиту представників Київського національного університету будівництва і архітектури.

Фахівець відділення

довузівської підготовки