Сотніченко Анатолій Васильович

В 1970 році закінчив Київський державний художній інститут, кваліфікація художник-педагог креслення, методист.

• Член Національної спілки художників України (1994).
  • Нагороджений Національною спілкою художників України пам’ятною медаллю меморіалу А.І.Куїнджі за участь у Всеукраїнській художній виставці пейзажного живопису в місті Маріуполі з картиною «Рибалки» (2007).

Педагогічний стаж з 1981 року.

Викладає дисципліни:

• Образотворче мистецтво.

Принцип викладання: Дидактичні принципи від загального до окремого, принципи доказовості, послідовності, науковості, творчості, що відповідають функціям університетської освіти – освітній, соціальній, науковій, виховній.

Сотниченко_Досягнення у професійній діяльності_2022

Творча діяльність:

Учасник багатьох Всеукраїнських та міських художніх виставок, в тому числі 7 персональних. Позитивні відгуки про його роботи опубліковані в газетах і журналах. Роботи перебувають у музеях міст Херсон, Київ, Черкаси, а також у приватних колекціях СНД, Італії, США, Австралії.

• Персональна виставка творів живопису. Виставковий зал МАРХІ. Москва. 1986.
  • Персональна виставка художніх творів. Київський державний технічний університет будівництва і архітектури. Київ. 1992.
  • Персональна виставка художніх творів. Київський державний технічний університет будівництва і архітектури. Київ. 1994.
  • Персональна виставка творів живопису. Виставковий зал архітектурного факультету КНУБА. Київ. 1994.
  • Персональна виставка творів живопису. Виставковий зал Дарницького культурно-мистецького центру. Київ. 1995.
  • Персональна виставка художніх творів графіки та живопису. Галерея «Колта». 1999.
  • Персональна виставка художніх творів. Державний музей книги та друкарства України, Києво-Печерська Лавра. Київ. 2001.

Творчі роботи: