11 жовтня студенти IV, V і VI курсів будівельно-технологічного та будівельного факультетів КНУБА, які пройшли попередній відбір, відвідали компанію «Ковальська» у супроводі доцента кафедри ТКДвБ Романенко О.В. У рамках екскурсії гості познайомилися з виробничим процесом на одному з підприємств компанії – «Бетон Комплекс», а на завершення їм показали краєвиди столиці на видовому поверсі нового ЖК «Русанівська Гавань».

Як відомо, ПБГ «Ковальська» – це лідер у виробництві якісного бетону та залізобетонних виробів на ринку України, провідний виробник будівельних матеріалів, девелопер та забудовник. Компанія об’єднує 10 потужних підприємств, що здійснюють повний обсяг робіт від видобутку і виготовлення будматеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення.

На підприємствах групи впроваджена унікальна система автоматизації виробничого процесу, використовується інноваційне обладнання та власна сировинна база. У процесі виробництва застосовуються хімічні та мінеральні домішки провідних європейських виробників, що дозволяє виготовляти бетон преміум-класу. «Ковальська» забезпечує всебічний контроль за міжнародними стандартами на всіх етапах виробництва бетону. А сервіс «Веб-контроль бетону» надає можливість переконатися в якості отриманої продукції в режимі он-лайн.

Під брендом «Бетон від Ковальської» виготовляється широкий асортимент бетонних сумішей різних за класами, марками, міцністю (в тому числі спеціальні високоміцні бетони) та ступенем рухливості, морозостійкості й водонепроникності.

Але «Ковальська» – це не тільки про будівельний бізнес, передові технології та високу якість продукції, а й про перспективу розвитку кожного і держави загалом. HR-департамент ПБГ «Ковальська» активно здійснює підбір кваліфікованого персоналу для своєї компанії.

З метою ближчого знайомства студентів КНУБА з компанією зустріч пройшла в оригінальному та цікавому  форматі, а саме:

  1. Ескурсія на виробничу базу Бетон-Комплексу. Студенти відвідали лабораторію із сучасним випробувальним обладнанням, цехи виробництва залізобетонних виробів та конструкцій, склад готової продукції, лінію по виготовленню будівельних блоків, виробництво яких здійснюється на устаткуванні німецької фірми НЕSS методом об’ємного вібропресування.
  2. Смачний фуршет та обід для студентів.
  3. Інтерактивна гра. Студенти об’єдналися у п’ять команд, які змагалися на предмет знань, вмінь та креативність у конкурсах та вікторинах на будівельну тематику. За підсумками гри було оголошено результати команд та визначено переможців. Всі студенти отримали подарунки від ПБГ «Ковальська».
  4. Екскурсія на будівельний об’єкт компанії – ЖК «Русанівська гавань», де з 25 поверху будинку студенти мали змогу помилуватися вражаючими краєвидами Києва та річки Дніпро, а також поспілкуватися із фахівцями будівельної галузі.

У результаті зустрічі студенти отримали позитивний заряд енергії та бажання втілити свої мрії щодо майбутнього працевлаштування.

З «КОВАЛЬСЬКОЮ» КРУТО!

Провідний фахівець з оцінки та розвитку персоналу ТОВ «ПБГ Ковальська» Степаненко Андрій; заступник декана будівельно-технологічного факультету Бондаренко Ольга Петрівна, доцент кафедри ТКДвБ  Романенко Олеся Валеріївна.