У п’ятницю 25 жовтня викладачами і студентами факультету інженерних систем та екології була проведена географічно масштабна профорієнтаційна робота.

Заступник декана з виховної роботи Чепурна Н.В. відвідала навчальні заклади у місті Чернівці: Середню спеціалізовану загальноосвітню школу № 22, Середню загальноосвітню школу I-III ступеня № 27 та Чернівецький коледж будівництва та архітектури. Наталія Володимирівна розповіла про переваги вступу до Київського національного університету будівництва і архітектури, правила та умови прийому на навчання. КНУБА – заклад вищої освіти визнаний роботодавцями, вітчизняною і світовою освітньою та науковою спільнотою. Університет – провідний науковий центр в сфері будівництва та архітектури, який, у відповідності до інноваційних підходів, здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців з активною життєвою позицією, сучасними знаннями, практичними навичками та необхідною компетентністю, яка задовольняє потреби суспільства, а також, український і зарубіжний ринки праці. Абітурієнтів зацікавили спеціальності, за якими можна отримати освіту в КНУБА, перспективи кар’єрного росту та можливість продовжувати освіту чи  займатись науковою роботою.

Також у цей день студентка факультету інженерних систем та екології Чернишенко Дар’я відвідала Спеціалізовану школу I-III ступеня № 12 у місті Сміла Черкаської області. Окрім загальної інформації про спеціальності і факультети КНУБА, Дар’я розповіла про студентське життя в університеті, дозвілля і можливість займатися спортом або приймати участь у соціальних і громадських проектах. Для більш близького знайомства з університетом, освітніми і науковими напрямами роботи, викладачами, усіх бажаючих було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 9 листопада 2019 року.

 

Яна Бірук,

Фахівець відділення

довузівської підготовки