29 жовтня в рамках будівельної виставки Festival of Architecture and Building відбувся Круглий стіл з проблеми «Як прискорити вирішення важливої містобудівної та соціально-економічної програми реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду». Організаторами якого виступили Будівельна палата України за участі Асоціації міст України та за сприяння Міністерства розвитку громад та територій України.

Мета заходу – вироблення практичних рекомендацій щодо прискорення прийняття нової редакції закону «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», а також відповідних загальнодержавної і місцевих програм, в яких має бути закладена  правова основа нових якісних форм взаємодії держави, місцевої влади, інвесторів, забудовників та власників об’єктів нерухомого майна.

У роботі Круглого столу взяли участь більше 200 осіб. Це керівники проектних, науково-дослідних та будівельних організацій, представники місцевих органів влади, профільних громадських об’єднань,  будівельного бізнесу, студенти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Перед представниками преси виступили заступник Міністра розвитку громад і територій Ю.М. Чаплінський, Президент Будівельної палати України П.С. Шилюк, але найцікавішою, судячи з реакції учасників заходу, була доповідь професора КНУБА Яценюка Віктора Олександровича і студенток Архітектурного факультету Циганової Марини і Приплавко Ірини «Проект реконструкції житлового кварталу в місті Рівне». Представники влади і бізнесу будівельно-архітектурної галузі подякували студентам за активну і змістовну участь в роботі Круглого столу.

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки КНУБА

Бурдейна Наталія Борисівна