Джерелом будівельного буму в Україні найближчим часом стане аграрний сектор і українським будівельним компаніям потрібно бути готовими до великого попиту на створення інфраструктурних об’єктів з боку сільгосппідприємств. Таку думку висловив генеральний директор компанії ТММ Микола Толмачов. У найближчі десять років доведеться фактично подвоїти всю аграрну інфраструктуру, вважає він, оскільки Україна буде впроваджувати сучасні технології виробництва і прагнути до європейських показників врожайності, від яких сьогодні відстає більш, ніж в два рази.

Ці питання обговорювалися на унікальному бізнес просторі AGROBuildSpace, який працював 30 жовтня 2019 року в рамках Міжнародного фестивалю будівництва і архітектури, що проходить у Міжнародному виставковому центрі в Києві. На AGROBuildSpace були презентовані більше 20 об’єктів різного функціонального призначення, які спроектовані і побудовані в Україні для аграрного сектору. Цікавим досвідом поділилися колеги із Німеччини і Болгарії.

Студенти і викладачі Факультету геоінформаційних систем і управління  територіями (Нестеренко О.В., Горковчук Ю.В.) і Факультету інженерних систем та екології (Вахула     В.Р., Шишина М.О.)  взяли участь у роботі таких платформ: AGROBuildSpace отримали цікавий досвід, розширили свій професійний кругозір та отримали багато ідей для творчого натхнення.

Завідувач відділення

довузівської підготовки КНУБА