У нас гарні новини! Певно ви всі чули про українця, який розробив технологію переробки опалого листя…

Розповідаємо, що і до чого.
Влітку студент Будівельного факультету Ярослав Чепка разом зі своїм товаришем Валентином Фречкою, який навчається в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, взяли участь в SDG Hackathon від Startup Kyiv в UNIT.City за підтримки DTEK, і, отримавши перемогу там, були відправлені на University Startup World Cup.

На University Startup World Cup, який був організований Venture Cup і проходив з 29 жовтня по 1 листопада в Копенгагені друзі представляли їхній стартап “RE-Leaf” (RE-leaf paper). Саме Валентин Фречка придумав технологію виготовлення паперу з опалого листя, а “RE-Leaf” це вже компанія (стартап) створена для розвитку цієї ідеї, Ярослав в цьому проекті брав участь як cofounder (співзасновник). На University Startup World Cup були 4 категорії: Economic, Environmental, Health, Social. Хлопці були одним з учасників категорії Еnvironmental (екологія), в якій було 10 команд і пробились в ній у ТОП 3 (друге місце)!
Головним спонсором заходу є DTEK

В основі University Startup World Cup стоять SDG. SDG (Sustainable development goals) – цілі сталого розвитку. Це ключові напрямки розвитку країн , що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку.

Хлопці, пишаємось і дуже дякуємо, що ви в нас є такі круті!

В описі профілю залишили посилання на групу Startup Kyiv, де детально описано емоції хлопців і як все відбувалось.

Голова РСС – Приходько А.С.