Після річної перерви наша жіноча команда з футзалу знову зібралася та взяла участь у чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд Першої ліги, що відбувся у м. Славутич з 8 по 10 листопада.

Наші футболістки потрапили до групи «В» до якої увійшли ще три сильні команди: Олімп КДЮСШ (м. Славутич), МСК Дніпро (м. Черкаси), 5G (м. Київ). Слід зазначити, що у процесі тренувань нашим футболісткам довелося долати певні об’єктивні труднощі. А це не могло не вплинути на їх готовність до ігор у першому колі чемпіонату. Попри це, наша команда показала високий рівень індивідуальної технічної майстерності, а щодо комбінаторної гри то їй бракувало зіграності.

Про зміну часу першої гри команді повідомили у той же день, коли мала початися гра (матч почався на годину раніше). Через це команда не змогла належним чином розім’ятися. Це коштувало футболісткам чотири пропущених м’ячів, забитих один за одним від команди Олімп. У другому таймі кнубівки оговтались та забили у ворота суперниць чотири м’ячі у відповідь. Без перебільшення можна стверджувати, що нам для перемоги «бракувало часу».

Наступного дня перша гра відбулася з МСК Дніпро. Початок гри можна було вважати хорошим. Гра засвідчила, що кнубівки заспокоїлись та були налаштовані перемогти. Але на восьмій хвилині нам забивають гол. Ми тут же відповідаємо забитим м’ячем. Матч був дуже напруженим – супротивники забивали, а ми відповідали. Нажаль, матч закінчився з рахунком 3:4.

З командою 5G матч був захоплюючий. Наші футболістки показали високий рівень майстерності. Та фортуна не посміхнулася нам. Попри високу майстерність матч закінчився з рахунком 0:4. Вміння організувати миттєві атаки та здійснювати ефективний пресинг свідчили про те, що на полі грають футболістки які на завершення першого кола чемпіонату стають зіграною командою.

Сподіваємося від нашої команди перемоги у другому колі та Кубку України!

Саіда Гасанова