Наприкінці листопада, в рамках проекту «Профорієнтаційна платформа», середня загальноосвітня школа №82 Святошинського району запросила Київський національний університет будівництва та архітектури провести професійно-орієнтовний захід для своїх одинадцятикласників.

Представників вузу тепло зустрічала організатор та куратор проекту – Марія Іванівна, яку було нагороджено Дипломом КНУБА за активну участь в профорієнтаційній роботі серед молоді.

Викладачі вишу – Володимир Аксенійович Басараб та Тетяна Василівна Вітовецька показали школярам нову презентаційну програму від КНУБА – пізнавальний відеоролик та яскраві інформативні слайди про вуз.

Наприкінці заходу, студенти будівельно-технологічного факультету – Богдан та Михайло активно поспілкувались з одинадцятикласниками та розповіли їм про насичене студентське життя з його різноманітними спортивними, науковими, громадськими, соціальними заходами, конкурсами, проектами, флешмобами, яке їх чекає при вступі до Київського національного університету будівництва та архітектури. Наостанок, представники КНУБА зробили акцент на тому, що все ж таки, як кажуть «навчання-навчанням», але не забувайте, що ви в першу чергу саме представники молоді, майбутні студенти, а студентські роки – найкращі! Правильний вибір вузу зробить ці роки незабутніми, а здобута освіта дозволить знайти роботу,  зробити кар’єру і самореалізуватися.

 

Вікторія Доля,

фахівець відділення

довузівської підготовки