У Сумах на провідному підприємстві галузі Керамейя за підтримки GIZ Ukraine Всеукраїнська Спілка Виробників Будматеріалів провела робочу нараду мережі ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИКІВ БУДМАТЕРІАЛІВ LEEN.

У роботі взяли участь експерти Національного експертно-будівельного Альянсу України на чолі з Viktor Leschinskyi та Александром Петушковим. Київський національний університет будівництва і архітектури представили начальник відділу стратегічного управління Тетяна Ільїна та професор кафедри організації та управління будівництвом Климчук Марина.

Тема зустрічі – рекуперація тепла на  виробництві. Експерти розповіли про впровадження на підприємствах мережі  програмного забезпечення leenize, яке допомагає ефективно планувати та втілювати заходи з енергоефективності.