Давайте зрозуміємо, що ж це таке і підтримаєм наших студентів, які виборюють першість у цій багатообіцяючій новинці – VDC roasting (virtual design construction).  Студенти будівельного факультету Скалига Михайло (@mihail_skalyga ), Чепка Ярослав(@rick_geek ), Бензель Олексій (@oleksiy_benzel ), Волошин Григорій (@vol.g.a97 ) взяли участь у конкурсі VDC roasting та успішно пройшли перший етап, зайнявши друге місце з 18 команд в онлайн етапі (після повторного підрахунку балів 225). Вони запрошенні на фінал, який відбудеться 7-8 грудня у Харкові.

VDC (virtual design construction) – це всеукраїнське студентське командне змагання для молодих, амбітних та сміливих інженерів та архітекторів. Змагання проводиться в два етапи: 1) ОНЛАЙН ЕТАП (3 тижня) 1 – Координація систем (процес узгодження взаємодії між учасниками системи будівельного проекту з метою організації безперервного процесу будівельного виробництва). 2 – Енергоефективність (це використання сучасних технологій моделювання, аналізу навколишнього середовища для оптимізації енергозатрат будівлі). 3 – 4D Логістика (за допомогою інструментів BIM було виконано якісний аналіз у віртуальному середовищі для зменшення тривалості та вартості будівництва). 2) ФІНАЛ у Харкові 7-8 грудня, де учасники будуть використовувати всі навички, набуті під час проходження онлайн етапу. Переможці не лише здобудуть славу і кошти на майбутній розвиток своїх навичок, але й залучать спонсорів змагання, таких як Lenovo, MUK, Autodesk, Fuzor та інших, до розвитку свого ВНЗ. Тож побажаємо успіхів нашим колегам! legkovuchebe. З нами навчатись легко!