За сприяння начальника відділу стратегічного управління Ільїної Т.А. студенти будівельного факультету, учасники наукового гуртка «Будмайстерклас», відвідали VEKA Ukraine, дочірню компанію німецького концерну VEKA AG, що вже понад 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних та екологічних віконних і дверних систем з пластику.

Керівник відділу інжинірингу Фірсов Дмитро розповів студентам та викладачам специфіку виробництва VEKA Ukraine, а також в контексті проведеної зустрічі обговорили перспективи впровадження та реалізації основних положень дуальної освіти в КНУБА за участі VEKA Ukraine.

Зокрема, керівництво VEKA Ukraine висловило подяку за високий рівень підготовки кадрів Київським національним університетом будівництва і архітектури, оскільки випускниця нашого університету Осередько Інна успішно будує кар’єру в цій міжнародній компанії.

Студенти та викладачі Будівельного факультету висловлюють вдячність ректору Петру Мусійовичу Кулікову, проректору з навчальної роботи та комплексного розвитку Олександру Михайловичу Хоменку, декану Будівельного факультету Григорію Михайловичу Іванченку та завідувачу кафедри організації та управління будівництвом Олексію Анатолійовичу Тугаю за підтримку в організації екскурсії та проведення робочої наради на виробництві компанії VEKA Ukraine.