Конкурс проводиться з метою популяризації та формування стійкого інтересу до фундаментальних і прикладних наукових досліджень в напряму цифрової економіки, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу талановитої учнівської та студентської молоді.

Конкурс включає дослідницькі роботи за тематичними напрямами:

  • Економіка та фінанси; 2) Комп’ютерні науки; 3) Право.

Конкурс проводиться в два етапи:

I-й етап (01.04.2020 р.) – подача заявок і дослідницьких робіт (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем і є підставою для відмови у прийнятті до участі у Конкурсі в разі порушення терміну подання роботи). До участі в Конкурсі приймаються наукові роботи, які відповідають вимогам, визначеним Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді «Surf’s Up: Digital economy for youth / Лови хвилю: цифрова економіка для молоді», що розміщене на сайті Черкаського інституту за посиланням https://cibs.ubs.edu.ua/surfs-up-digital-economy-for-youth/.

II-й етап (14 травня 2020 р.) – презентація та захист дослідницьких робіт, проведення підсумкової науково-практичної конференції «Surf’s Up: Digital economy for youth / Лови хвилю: цифрова економіка для молоді».

Інформація щодо умов проведення Конкурсу розміщена за посиланням https://cibs.ubs.edu.ua/surfs-up-digital-economy-for-youth/  та у інформаційних листах.

 

Голова МНР – Івахненко І.С.

ПОРЯДОК_проведення_Конкурсу_SurfsUp

Інформаційний_лист_SurfsUp