У рамках благодійної акції « Подаруй радість дітям» студенти КНУБА привітали з новорічними святами дітей з Київського міського онкологічного центру. Маленьких пацієнтів привітав Дід Мороз та Снігуронька подарувавши усім діткам закладу солодкі подарунки, подарункові набори імбирних пряників, розвиваючи ігри, набори для творчості, канцелярію та дитячу літературу.

У це прекрасне свято радості та надії хочеться вірити, що позитивні емоції отримані від спілкування із студентами ,святковий настрій та емоції допоможуть якомога швидше побороти цю страшну хворобу та повернутися до щасливого дитинства.

За організацію та підтримку дякуємо Ректорату КНУБА, Президенту Національного Експертно-Будівельного Альянсу України Віктору Лещинському, величезна подяка факультету ФАІТ за небайдужість та активну участь в благодійних акціях, які організовуються в університеті, соціальному департаменту, студентам та викладачам усіх факультетів.

Хай сьогодні й кожен наступний день зігріває теплом і любов’ю кожне дитяче серце, а спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще та подарувати надію і віру в життя!

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча організаційно-методичного відділу

з виховної роботи