24 та 26 грудня 2019 року відбулася акція «Семінар – Консультація – Залік» з «БАКОТЕК ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ» – авторизований дистриб’ютор продуктів GRAPHISOFT в Україні з 2009 року. Компанія поширює та підтримує програмні продукти GRAPHISOFT, такі як ARCHICAD і ARCHICAD START EDITION, BIMx і BIMx PRO, Artlandis Render і Artlantis Studio, MEP MODELER і інші. В рамках навчального процесу компанія надає студентські ліцензії та підтримує заклади навчання безкоштовними ліцензіями для викладання. https://www.bakotech-architects.com/

01-ArchiCADUkr

Вперше в цьому році ArchiCAD став спілкуватися Українською!

В рамках навчального процесу «Комп’ютерне проектування» студенти виконують проект будівлі за технологією BIM засобами GRAPHISOFT ARCHICAD, та вивчають принципово-новий підхід до алгоритму архітектурно-будівельного проектування:

  • Тема 1 Особливості виконання проєкту за технологією ВІМ – Діяльність архітектора та ВІМ-менеджера. Еволюція моделі, палітри обраних рішень.
  • Тема 2 Початкові роботи над ВІМ-проєктом – вісі, поверхи, налаштування. Завдання на проектування та підготування технічних рішень.
  • Тема 3 Деталізація моделі за ВІМ-проєктом – складні елементи та профільовані конструкції. Конструктивні елементи моделі.
  • Тема 4 Специфікації, експлікації та розрахунки матеріалів – Зони, приміщення, експлікації. Відомості та каталоги.
  • Тема 5 Альбом креслень, модель у ВІМх – Підготування видів, підшивки та публікатори. Експорт моделі у формат презентації ВІМх

Студенти з BIM – моделі створюють альбом креслень та у віртуальному просторі спостерігають за проектом, виконуючи екскурсії та обльоти проекту.

На залік кожен студент готує електронну версію проекту в форматах:

<Шифр та Номер групи>_ПІБ.pdf – Альбом в Adobe Acrobat Reader;

<Шифр та Номер групи>_ПІБ.pln – Проект в форматі ArchiCAD

<Шифр та Номер групи>_ПІБ.bimxBIMx

https://www.bakotech-architects.com/uk/produkty/bimx/#chomu-bimx

Дякуємо представникам компанії за участь в навчальному процесі та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю на теренах BIM та VRтехнологій у архітектурі та будівництві:

Юлія Бадах – менеджер з розвитку продуктів GRAPHISOFT

Юрій Кривохатько – технічний BIM-менеджер продуктів GRAPHISOFT

Дар’я Безугла – акаунт-менеджер продуктів GRAPHISOFT

Автор: к.арх., доц. каф. Інформаційних технологій в архітектурі

Олексій Вікторович Левченко