Кожні три роки UIA (International Union of Architects) (Міжнародний союз архітекторів) організовує міжнародний конгрес архітектури. З 19 по 23 липня 2020 року в Ріо-де-Жанейро відбудеться 27-й Всесвітній конгрес архітекторів під назвою «Всі світи. Єдиний світ. Архітектура 21».

Це міжнародний конкурс студентських ідей для просування молодих талантів у галузі архітектури та суміжних галузей. Міжнародний конкурс ідей MARÉ-CIDADE організовується Інститутом архітекторів Бразилії (IAB – Instituto de Arquitetos do Brasil) та Міжнародним союзом архітекторів та підтримується програмою ООНХабітат.

Місце змагань знаходиться між важливою та оживленою швидкісною автомагістраллю (Avenida Brasil) та групою фавел, місцеві хащі (Complexo da Maré). Зараз на цій території знаходяться склади та промислові будівлі.

МЕТА КОНКУРСУ

Мета конкурсу – студентам архітектури та суміжних галузей запропонувати інноваційні рішення та архітектурні втручання, щоб інтегрувати Маре (неофіційне поселення в Ріо-де-Жанейро, Бразилія) до міста, яке сприяло б досягненню Цілі 11 сталого розвитку ООН «Зробити міста і населені пункти відкритими, безпечними, життєздатними і стійкими».

ОФІЦІЙНА МОВА конкурсу англійська

Web-Site: uia2020rio.archi

Deadline: 30.03.2020