ФІСЕ приймали делегацію з Польщі

 

26 – 29 січня 2020 року на запрошення декана факультету інженерних систем та екології професора Олександра Приймака до КНУБА завітала делегація з Технічного університету «Люблінська політехніка» (м. Люблін, Польща)

Зокрема, прибули канцлер університету «Люблінська Політехніка» Вєслав Сікора, заступник декана факультету будівництва і архітектури Бартоломій Квятковський, декан факультету інженерії довкілля професор Анета Чеховська – Косацька.

27 січня 2020 року гості були запрошені на ректорат, де познайомились з деканами факультетів та керівництвом КНУБА. Відбулась тепла зустріч членів польської делегації з ректором КНУБА, професором Петром Куліковим.

У ході робочого візиту проведена нарада під головуванням декана ФІСЕ Приймака О.В., у якій взяли участь представники польської делегації та завідувачі кафедрами, заст. декана ФІСЕ. Учасники наради погодили план подальшої співпраці, обговорили  навчальні плани підготовки фахівців на першому освітньому рівні за напрямками «Інженерія середовища» та «Інженерія альтернативних джерел енергії» (бакалавр) та на другому освітньому рівні за програмами «Водопостачання та каналізація», «Опалення, вентиляція та кондиціонування повітря», «Інженерія відновлювальних джерел енергії», «Технології водопостачання, каналізації та відходів».

За результатами наради вирішено організувати ознайомчі візити українських студентів до Люблінської політехніки, а польських студентів – до КНУБА, було прийнято рішення про стажування викладачів ФІСЕ в Польщі, обговорювалися можливі шляхи співпраці, а саме: проведення спільних наукових конференцій, проведення наукових досліджень молодих вчених, організація академічної мобільності студентів та викладачів, отримання подвійних дипломів для студентів.

28 січня 2020 року приймаюча сторона провела екскурсію університетом та ознайомила гостей з лабораторною базою факультету.

Наступний візит для продовження співпраці планується вкінці лютого 2020 року до «Люблінської Політехніки».

 

 

Заст. декана з навчально-виховної роботи ФІСЕ Наталія Чепурна