Юридична група EUCON та Асоціація українського бізнесу в Польщі запрошує Вас відвідати XII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться 14-15 травня 2020 року у Варшаві.
Це подія міжнародного формату, яка була започаткована з метою покращення торговельно-економічної співпраці та налагодження ділових контактів між бізнес-спільнотою України і Польщі. Захід був започаткований в 2014 році і з того часу проходить двічі на рік, навесні у Варшаві і восени у Києві.
Цього разу на форумі заплановано обговорити такі питання, як динаміка розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва,  перспективи реалізації спільних проектів у сфері відновлюваної енергетики та  енергозбереження, спільні інфраструктурні проекти, тенденції розвитку польсько-української співпраці у сфері будівництва, співпраця в сфері виробництва будівельних матеріалів, фінансові інструменти і IT-рішення для бізнесу, а також значну увагу буде приділено юридичним аспектам ведення бізнесу українськими підприємцями у Польщі.
Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща та за підтримки Польської агенції інвестицій та торгівлі.
Організатори форуму: Асоціація українського бізнесу в Польщі  та Юридична група EUCON.
На вас очікують виступи 20 спікерів з України та Польщі, нові знайомства, networking, B2B зустрічі.
Традиційно участь у форумі візьмуть представники державних та місцевих органів влади, представники дипломатичних установ, підприємці України та Польщі.
Місце проведення: м. Варшава.
 
Деталі та реєстрація за посиланнямhttp://bit.ly/2uzpmxO
Всеукраїнська спілка виробників
будматеріалів