25 лютого о 11:00 на території спортивного комплексу Київського національного університету будівництва і архітектури відбудеться другий відкритий турнір з футзалу присвячений вшануванню пам’яті Героя України, героя Небесної Сотні, студента архітектурного факультету КНУБА – Олександра Плеханова.

Турнір проходитиме за участі команди, яка стала переможцем в минулому році – збірна Київського університету ім. Бориса Грінченка, господарів з Київського університету будівництва і архітектури, команди Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та колективу Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Турнір організований спільними зусиллями ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва», Департаментом освіти і науки КМДА, Радою Ректорів київського вузівського центру та Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Запрошуємо гостей та представників засобів масової інформації на турнір присвячений вшануванню пам’яті Героя України Олександра Плеханова.

Прес-служба ФАСК

Контактна інформація: тел. +380664750142

Email: tretyak736@gmail.com