20 лютого 2020 року відбулася ХI Профорієнтаційна екскурсія абітурієнтів та їх батьків до Київського національного університету будівництва і архітектури присвячена його 90-річчю. Учні зі шкіл, ліцеїв та гімназій Києва, Київської області, Канева, Сєверодонецька, Запоріжжя, Кривого Рогу, Рівного, Чернівців, Херсону завітали до КНУБА, щоб дізнатися про умови вступу до університету, спеціальності та освітні програми, за якими пропонується навчання в університеті.
Про важливість правильного підходу у виборі професії, враховуючи інтереси, схильності та таланти розповіла фахівець відділення довузівської підготовки Сідун Катерина Василівна.
Оскільки у День відкритих дверей більшість абітурієнтів Архітектурного факультету відвідують майстер-класи від викладачів факультету, познайомитися близько і детально з факультетом майбутні студенти та їх батьки мають можливість саме під час профорієнтаційних екскурсій.
Старшокласників та їх батьків цікавило яким чином і за яких умов проходить навчання на Архітектурному факультеті. Тому екскурсія по майстерням Архітектурного корпусу, яку провів заступник декана Король Володимир Петрович викликала жвавий інтерес. Абітурієнти задавали багато запитань стосовно підготовки до вступу, умов проведення пробного творчого конкурсу та критеріїв оцінювання робіт. Володимир Петрович відповів на всі запитання і запросив усіх на День відкритих дверей, який відбудеться 14 березня в Центрі культури і дозвілля КНУБА.

Під час заходу викладачі Архітектурного факультету для своїх абітурієнтів проведуть майстер класи з рисунку, композиції, графіки-креслення, живопису і клаузули. А під час Пробного творчого конкурсу, який буде проходити 4 квітня, абітурієнти архітектурного факультету зможуть випробувати свої сили і скорегувати траєкторію підготовки до вступу-2020.
Майбутні студенти цікавилися не лише архітектурними спеціальностями і дизайном, а й інженерними спеціальностями. Заступник декана факультету
інженерних систем та екології Дупляк Олена Віталіївна разом із викладачем Кравчуком Олександром Андрійовичем провели цікаву і змістовну екскурсію
по лабораторіях факультету, розповіли про переваги навчання саме на ФІСЕ, про систему подвійних дипломів, про професії, які можна здобути.
Декілька абітурієнтів збираються вступати на спеціальності пов’язані з інформаційними технологіями та комп’ютерними науками. Декан факультету Русан Ігор Володимирович поспілкувався із своїми абітурієнтами, розповів про спеціальності, за якими проходить навчання, перспективи зайнятості у соціальній і громадській роботі, можливості працевлаштування. Дуже вразив перелік партнерів-роботодавців.

Майбутні абітурієнти прибули з різних міст, тому студентське кафе пригостило гостей смачними булочками та теплим чаєм. Профорієнтаційні тематичні екскурсії – це гарний спосіб активізувати професійне самовизначення майбутніх абітурієнтів, розвинути їх пізнавальну активність та розширити кругозір про світ професій.

Фахівець відділення
довузівської підготовки
Бірук Яна