Студенти-економісти Будівельного факультету за сприяння відділу стратегічного управління  26 лютого відвідали Шевченківське відділення №1 «Райффайзен Банка Аваль». Зустріч провели HR-менеджер Катерина Гвоздьова та Digital-амбасадор – Роман Подобайло. Фахівці сектору самообслуговування презентували студентам сучасні банківські технології, на зразок Raiffeisen Pay, мобільного та інтернет банкінгу, а також ознайомили з новітніми цифровими додатками та пристроями проведення банківського обслуговування клієнтів.

Студентам Будівельного факультету розповіли про: історію банківської групи Райффайзен; новий формат побудови відділень банків; створення відкритого простору обслуговування клієнтів; процедуру здійснення основних операцій банків; особливості надання послуг Premium Banking.

Працівники HR-підрозділу банку виступили з мотиваційною презентацією кар’єрних можливостей у банку, а також запропонували наступні варіанти співпраці з КНУБА:

• Практика для студентів профільних спеціальностей;
  • Захист дипломних робіт на території Банку профільних спеціальностей;
  • Екскурсії у сучасні діджитал-відділення;
  • Майстер-класи, лекції, ворк-шопи від спеціалістів банку;
  • Участь студентів профільних спеціальностей в стажуваннях.

Відповідальна за наукову роботу

та міжнародні зв’язки

на Будівельному факультеті

к.е.н, доцент Климчук М.М.