26 лютого 2020 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи співробітники факультету інженерних систем та екології зав. лабораторії кафедри ТГПіВ Панчук Н.М., асистент кафедри ТГПіВ Кордюков М.І., інженер кафедри ОПНС Марченко І.В., студентка гр.ЕК-31 Макаревська Юлія та представник архітектурного факультету доцент Кузьміна Г.В., прийняли участь у проведенні Дня кар’єри в м. Фастів.

Була проведена презентація факультетів КНУБА для роз’яснення напрямків та застосування наших спеціальностей в сучасному житті.

Захід відвідали школярі близько 30-ти закладів міста та прилеглих населених пунктів. Багато відвідувачів нашого стенду цікавились перспективністю спеціальностей та можливістю працевлаштування, бачимо, що сучасна молодь планує обрати професію свідомо, багато виявили бажання відвідати День відкритих дверей 14 березня 2020р. Зі школярами підходили і їх вчителі, деякі питали про можливість подальших профорієнтаційних заходів. Серед усіх закладів, найбільш зацікавленими були учні Ліцею інформаційних технологій та Фастівського ліцею-інтернату.

Відповідальна за профорієнтаційну роботу

каф.ТГПіВ Панчук Н.М.