Науково-мистецька платформа (НМП) «Острів»  КНУБА приєдналася до виклику часу – боротьби з пандемією COVID-19. Команда платформи запустила проект розробки, виготовлення захисних щитків для медиків та їх подальшої переробки в корисні речі. Реалізація проекту відбувається у виробничій лабораторії платформи «Острів» – Fablab.

Захисні щитки рекомендується використовувати не лише медикам, а й працівникам сфери обслуговування, що продовжують працювати в умовах карантину та контактують з потенційно хворими людьми. Вони потрібні, перш за все, для того, щоб захистити слизові оболонки очей. 

До нас, на платформу “Острів”, звернувся наш друг Ілько Гладштейн, аби виготовити захисний щиток для своєї мами медсестри, ділиться історією проекту Роман Сах. Ми вже отримали замовлення на виготовлення ще 700 таких щитків від ініціативи “Будуємо Україну разом”, які збирають потреби медиків. Замовлення продовжують надходити. І нам потрібна підтримка для їх оперативного виготовлення. 

Дякуємо дизайнерам, мейкерам,  команді та співзасновнику і організатору науково-мистецької платформи «Острів» Раману Саху, який акумулює і надихає неймовірних людей навколо себе, всім небайдужим людям, які готові приєднатися до команди заради  великої цілі ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ!!!

https://biggggidea.com/project/zahisnischitkidlyamedikiv/

Директор Центру культури

і дозвілля КНУБА

Світлана Шароградська