Це — наше професійне свято, тож хочеться побажати усім викладачам, співробітникам, аспірантам і студентам КНУБА невичерпного наукового інтересу та незгасимого дослідницького азарту.

Високий науковий потенціал Київського національного університету будівництва і архітектури відомий не лише в Україні. Наукові розробки наших дослідників знайшли своє успішне втілення як у масштабних вітчизняних проектах, так і в об’єктах світового значення. І якщо не снижувати темпи досягнення цих успіхів, Київський національний університет будівництва і архітектури завжди посідатиме гідне місце на орбіті світового наукового простору.

Бажаємо кожному з вас сягнути нових рубежів і відчути ту неповторну гордість дослідника, яка є рушійною силою будь-якої науки.

Ректорат КНУБА