20.02.2014. У КНУБА відбулося вшанування пам’яті загиблого випускника архітектурного факультету Олександра Плеханова, де із словами співчуття виступили студенти і викладачі. Ректор П.М. Куліков заявив, що університет не залишиться осторонь трагедії, що сталася, та запевнив, що надасть матеріальну допомогу родині загиблого. Після цього відбулася зустріч ректора із студентами, які висловили побажання щодо перенесення занять та організації пункту першої медичної допомоги постраждалим. Цього ж дня ректором особисто були надані розпорядження щодо переобладнання університетського медичного пункту на вулиці Освіти, 5 у тимчасовий пункт надання першої медичної допомоги, що й було виконано до кінця дня.

21-22.02.2014. Відповідальними керівниками було відвідано медпункт та вирішено нагальні проблеми його функціонування.

24.02.2014. Університет працює у звичному режимі. Студентам, які з якихось причин не можуть дістатися до місця занять, буде запропоновано перехід на навчання за індивідуальним графіком.

Ректор КНУБА заявив про те, що після завершення ремонтних робіт у Актовому залі університету. там буде встановлена меморіальна дошка на честь загиблого Олександра Плеханова.

З метою нормального функціонування університету керівництво закликає співробітників та викладачів КНУБА перебувати на своїх робочих місцях та ретельно виконувати свої обов’язки.