Шановні колеги!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас – студентів, викладачів, співробітників з Днем народження нашого улюбленого факультету автоматизації і інформаційних технологій! За ці роки нашого життя, наповнені спільною працею, багатьма важливими подіями і цікавими зустрічами, ми багато зуміли зробити, багато чому навчилися, внесли свій посильний вклад в розвиток нашого дорогого Університету. Але розуміємо, як багато ще належить зробити, які нові можливості розкриваються перед усіма нами, як багато залежить від нас в підтримці високої репутації освіти і славного імені рідного Університету.

У День народження факультету з найщирішими побажаннями здоров’я, благополуччя в особистому житті, величезних успіхів у навчанні, науці, і педагогічної діяльності.

Деканат ФАІТ