5 червня 2020 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася  Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ENVIRONMENT PROTECTION-2020», присвячена Всесвітньому дню охорони довкілля, 5 червня 2020 року.

У форумі, який відбувався дистанційно на платформі Zoom, прийняли участь українськи та іноземні фахівців з Республіки Білорусь.

Мета конференції – консолідація фахівців різних галузей для вирішення проблем глобального впливу на довкілля, енергетики, екології, передачі інновацій у різні сфери людської діяльності. Мови презентацій та обговорення: українська, російська.

Роботу спрямовано на інтеграцію українських, закордонних фахівців і наукових шкіл в розробці теорії проведенні досліджень, створенні нової техніки і методів, практичному застосуванні ресурсо-енергоощадних, екологічно безпечних технологій. основні напрямки роботи конференції: екологічні ризики та їх визначення, ресурсо-енергозберігаючі технології охорони навколишнього середовища, зелена економіка – сталий розвиток будівельних підприємств, нормативно-правові аспекти захисту навколишнього середовища, ресурсо-енергозберігаючі матеріали, конструкції, обладнання, технології для охорони навколишнього середовища.

Оргкомітет усім дякує за участь в науковій конференції, бажає міцного здоров’я й наснаги в подальшій інноваційній діяльності!

Опубліковано збірник матеріалів міжнародної онлайн-конференції «ENVIRONMENT PROTECTION – 2020» та представлений на сайті  www.knuba.edu.ua.

Збірник наукових праць

Конференція представлена у Facebook

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3172461382818023&set=pcb.2604168919833408&type=3&theater