Сьогодні, 15 червня 2020 року, незважаючи на відміну урядом проведення пробного зовнішнього незалежного в закладах освіти, пункт проведення ПЗНО, створений на базі Київського національного університету будівництва і архітектури відкрився вчасно і працював з 9:00 до 15:00. Пункт проведення ПЗНО був повністю готовий прийняти учасників пробного тестування і провести захід в безпечних умовах.

В тестуванні з української мови і літератури в КНУБА мали прийняли участь 255 осіб і 270 осіб – 17 червня на тестуванні з інших предметів. У зв’язку зі значним зростанням захворюваності на COVID-19 і погіршенням епідеміологічної ситуації в деяких регіонах учасникам ПЗНО було запропоновано пройти тестування вдома. Об 11:00 учасники пробного ЗНО мали зайти у свій кабінет, розміщений на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури, виконати завдання тестового зошита та до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів для отримання свого результату за тестування.

Окрім цього усі учасники пробного тестування мали можливість забрати у закладі освіти свій тестовий зошит і бланки відповідей. Відповідальна за пункт проведення ПЗНО Київського національного університету будівництва і архітектури Бурдейна Наталія Борисівна та її помічник Ткаченко Надія Василівна видавали учасникам матеріали і консультували щодо порядку проведення пробного ЗНО.

Усі бажаючі учасники пробного ЗНО на пункті Київського національного університету будівництва і архітектури можуть отримати свої зошити і бланки за адресою вул. Преображенська, 2 (архітектурний корпус КНУБА) відповідно до графіку, затвердженого КРЦОЯО:

  • 17 червня 2020 року з 11:00 до 13:00 год;
  • 18 червня 2020 року з 09:00 до 12:00 год;
  • 19 червня 2020 року з 09:00 до 12:00 год.

 

Відповідальна за пункт

проведення ПЗНО КНУБА

Бурдейна Наталія Борисівна