Чотири роки поспіль студенти різних курсів архітектурного факультету КНУБА беруть активну участь у серії благодійних проектів з розпису стін та стель чисельних корпусів, відділень та приміщень Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» у місті Києві.

У 2016 році  студенти і викладачі виконали розпис стін хірургічного корпусу, стель відділення реанімації, педіатричного корпусу.

У 2017 році студенти і викладачі працювали над оздобленням різних корпусів та відділень лікарні: хірургічного, Лор-відділення, відділення неврології, кабінети фізіотерапії, приміщення інфекційне-діагностичного боксування.

У 2018 році студенти і викладачі виконали розпис приміщень відділення променевої терапії Центру радіології, що знаходиться у новому корпусі лікарні «ОХМАТДИТ». Саме в стінах цих приміщень надсучасне і край необхідне в Україні  лікування онкохворих діток і цей факт мав особливе значення для кожного зі студентів.

У 2019 році студенти та викладач продовжили працювати над іншими приміщеннями відділення променевої терапії Центру радіології у новому корпусі лікарні.

На засіданні Вченої Ради Ректорат висловив подяку усім викладачам та студентам, які брали участь в цьому благодійному проекті. За небайдужість та активну життєву позицію, за бажання і надалі нести благодійну місію,  була нагороджена Подякою КНУБА БУЛАХ ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА – керівник проекту, кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища.

Інформаційний центр

2016

2017

2018

2019