Дорогі випускники!

Вітаю вас із новим етапом у вашому житті – завершенням навчального року. Незабаром ви отримаєте дипломи про вищу освіту. Це радісна та хвилююча подія. Позаду неповторні студентські роки!

Ви перетинаєте кордон, за яким відкриваються нові перспективи. Далі все буде залежати від вас, ваших власних рішень, від того, як проявляться, розкриються отримані вами знання та здібності.

Сьогодні ви вже не студенти, в вашому портфоліо – диплом про вищу освіту. І це лише перший, але дуже важливий етап вашої кар’єри. Втім, я впевнений, він допоможе вам досягти професійних висот.

Зараз ви, вже молоді спеціалісти, стоїте на порозі серйозного життєвого вибору: багато з вас продовжать навчання в нашому Університеті, а хтось піде працювати. Не втрачайте того ентузіазму та наполегливості, з якими вчились, та застосовуйте їх в своєму майбутньому!

Всі ці роки поруч з вами були наші викладачі. Вони намагалися передати вам свій досвід і знання, навчити всьому тому, без чого не можна жити і працювати в сучасному світі. В ваших майбутніх успіхах завжди буде часточка їх турботи: перш за все, бути готовими до будь-яких змін, скрутних обставин. Це  особливо знадобилося всім нам в цьому році. Кінець навчального року видався для вас складним. Ви, ваші  близькі, викладачі Університету особливо відчули це в останні дні, місяці, коли вся країна знаходилась у карантині. Ми разом з вами екстрено перебудувалися на новий формат навчання. Ви були першими, хто так віддалено навчався, складав іспити і захищав дипломні роботи.

Завдяки вашому відповідальному ставленню до ситуації, прагненню допомогти своїм однокурсникам та викладачам, ми впоралися. Хочу подякувати вам, вашим батькам, професорсько-викладацькому складу Університету, яким теж було не просто, всім, завдяки кому ми пройшли через ці іспити. Будемо враховувати цей досвід в подальшому для впровадження в освіту найсучасніших досягнень цифрової епохи.

Багато з вас вже брали участь в творчих, соціальних комерційних проектах, працювали в компаніях- тобто мають перший досвід трудової діяльності.

Більшість з вас вже уявляють, як вони побудують свою професійну траєкторію. Для вашої самореалізації сьогодні є всі можливості. Ви мрієте про успіх і, я впевнений, по праву його заслуговуєте.

Отримавши дипломи, ви почнете будувати власну кар’єру. Доля може розвести вас у різні кінці світу. Моя вам порада: не забувайте ваших університетських друзів. цінуйте вашу студентську дружбу.

Прошу вас і далі розширювати свої професійні знання і компетентність, щоб ви витримали жорстку конкуренцію, стали найкращими у своїй галузі,  професії, в науці.

Не забувайте й свою альма матер, адже саме тут ви змогли отримати ваш перший капітал – професійні знання. Далі – ви будете лише примножувати його, набуваючи досвіду, навчаючись в магістратурі або вже в практичній площині. Я б дуже хотів, щоб ви пишалися тим, що навчалися у КНУБА.

Який би шлях ви не обрали: роботу в компанії, власний старт-ап або науку – йдіть вперед впевнено! І ви досягнете успіху! Я впевнений, що суспільство отримає гарних фахівців з різних спеціальностей, і ми в майбутньому ще почуємо ваші імена.

Шановні випускники! Мисліть творчо, досягайте своєї мети та будьте впевненими в собі! З гордістю несіть звання випускника Київського національного університету будівництва та архітектури! У добру путь! До нових звершень!

 

Ректор КНУБА П. Куліков