КНП «КИЇВСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1»

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Архітектурний факультет

Кафедра дизайну архітектурного середовища

Оголошують

конкурс художніх робіт для студентів та абітурієнтів

«Джерело натхнення-2020»

До участі у конкурсі запрошуються студенти та абітурієнти КНУБА.

Техніка виконання – вільна (акварель, олівець, гуаш, масляна фарба, туш, вітраж, колаж та ін.) на кольоровому картоні, полотні, склі та ін.

Кожна робота повинна бути підготовлена для настінного монтажу (в твердій рамці або виконана на підрамнику) та підписана (ім’я та прізвище, група), на зворотному боці вказати контактний телефон.

Готові роботи необхідно передати 14-18 вересня 2020 р. у деканат архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури (м. Київ, вул. Преображенська, 2).

Виставка робіт та нагородження переможців заплановано 21 вересня 2020 р. о 1300 в холі архітектурного факультету КНУБА.

Всі учасники конкурсу отримують диплом про участь. Для цього прохання попередньо зареєструватись надіславши листа на електрону адресу bulakh.iv@knuba.edu.ua з темою «Джерело натхнення-2020», в якому потрібно вказати ПІБ, групу та контактний телефон.

Всі конкурсні роботи планується передати у КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1»

Деканат архітектурного факультету КНУБА – м. Київ, вул. Преображенська, 2.

тел. (044) 245-48-41

Куратор конкурсу доц. кафедри ДАС Булах Ірина Валеріївна