КНП «КИЇВСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1»

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Архітектурний факультет

Кафедра дизайну архітектурного середовища

Оголошують конкурс дитячого малюнку

«ЧАРІВНИЙ СВІТ-2020»

До участі у конкурсі запрошуються діти віком до 16 років (включно).

Техніка виконання – вільна (акварель, олівець, гуаш, масляна фарба, туш, вітраж та ін.) на папері, кольоровому картоні, полотні, склі та ін.

Кожна робота повинна бути підготовлена для настінного монтажу (в твердій рамці або виконана на підрамнику) та підписана (ім’я та прізвище дитини, вік), на зворотному боці вказати контактний телефон.

Готові роботи необхідно передати 14-18 вересня 2020 р. у деканат архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури (м. Київ, вул. Преображенська, 2).

Виставка робіт та нагородження переможців заплановано 21 вересня 2020 р. о 1300 в холі архітектурного факультету КНУБА.

Всі учасники конкурсу отримують диплом про участь. Для цього прохання попередньо зареєструватись надіславши листа на електрону адресу bulakh.iv@knuba.edu.ua з темою «Чарівний світ-2020», в якому потрібно вказати ПІБ дитини, вік та контактний телефон.

Всі конкурсні роботи планується передати у КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1»

Деканат архітектурного факультету КНУБА – м. Київ, вул. Преображенська, 2.

тел. (044) 245-48-41

Куратор конкурсу доц. кафедри ДАС Булах Ірина Валеріївна