1 липня вступники до магістратури складали єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. На пункті проведення ЄВІ/ЄФВВ у Київському національному університеті будівництва і архітектура тестування з англійської мови проводилося у дві зміни. Для вступників першої зміни початок був о 10:00, другої – о 14:00. Працівники забезпечували роботу пункту з 6-ї години ранку до 17-ї вечора.

На пункті проведення ЄВІ КНУБА у тестуванні прийняли участь 501 з 540 вступників. Явка склала майже 93%. Цей показник є більшим за середній по Україні. На пункті Київського національного університеті будівництва і архітектура тестування проходили випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного транспортного університету та інших провідних закладів вищої освіти міста Києва.

На складання ЄВІ було відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань – 42. Тест складався з двох частин: частина «Читання» містила 22 завдання; частина «Використання мови» містила 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 42. Результати основної сесії ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування.

3 липня  у КНУБА відбудеться Єдине фахове вступне випробування.

Відповідальна за

пункт проведення ЄВІ