Щиро вітаємо з Днем народження Героя України, Заслуженого будівельника України, президента Будівельної палати України, Почесного Президента Корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД» Петра Степановича Шилюка!

Знаємо, що він, як справжній Зодчий, зробив значний особистий внесок у розвиток будівельної галузі в Україні, у впровадження передових технологій і сучасних форм господарювання.

Сьогодні десятки тисяч наших громадян мешкають в сучасних комфортних квартирах нових будинків, споруджених завдяки його енергії, власній наполегливості та хисту.

Ми пишаємось тим, що П.С.  Шилюк пройшов шлях від студента КІБІ до Почесного доктора Київського національного університету будівництва і архітектури.

Шановний Петре Степановичу! В День Вашого народження прийміть найщиріші вітання та побажання  міцного здоров’я, нових будівельних висот та щасливих років життя!