Archiprix International – міжнародна подія, що проводиться один раз на два роки. Archiprix International представляє найкращі випускні проєкти, відібрані університетами та коледжами по всьому світу, у яких викладають архітектуру, містобудування та ландшафтну архітектуру. Зібрані роботи будуть представлені на сайті конкурсу та включені до основної виставки проєктів. Останні новини, представлені проєкти, посилання на сайти навчальних закладів, які беруть участь у конкурсі, та більш детальна інформація знаходяться за посиланням: www.archiprix.org.

Для участі у конкурсі факультет обирає найкращий випускний проєкт, виконаний після 1 травня 2018 року. На конкурс приймають по одній роботі від навчального закладу. Кінцевий термін реєстрації на участь у конкурсі: 30 вересня 2020 року; кінцевий термін подання проєкту: 31 жовтня 2020 року. Нагородження переможців відбудеться 7 травня 2021 року.

Зразки реєстраційної та аплікаційної форм знаходяться у відділі міжнародних зв’язків.

Відділ міжнародних зв’язків