3 липня вступники-2020 до магістратури на правничі спеціальності склали Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Явка вступників на пункті тестування КНУБА склала 89%.

На пункті проведення ЄФВВ Київського національного університету будівництва і архітектури тести складали бакалаври Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного університету інфраструктури та технологій, Університету сучасних знань, Білоцерківського національного аграрного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торговельно-економічного університету, Університету державної фіскальної служби України.

Робота ЄФВВ складалась із двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право). Блок “ТЗНПК” містив 30 завдань, на їх виконання було відведено 75 хвилин, блок “Право” – 100 завдань, на які було відведено 125 хвилин відповідно. Загалом на виконання ЄФВВ було відведено 200 хвилин.

Офіційні відповіді на завдання тесту ЄФВВ з права будуть опубліковані 6 липня. А результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені в особистих кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ не пізніше 14 календарних днів із дня проведення тесту.

Відповідальна за пункт

проведення ЄВІ/ ЄФВВ КНУБА