Дрезденська вища школа ім. Ляйбніца (The Dresden Leibniz Graduate School) пропонує стипендії для молодих вчених у сфері просторового сталого розвитку. Стипендія спрямована на успішних випускників, що отримали ступінь магістра з будь-якої спеціальності, яка співвідноситься з дослідженнями трансформацій просторового сталого розвитку, таких як географія, міський розвиток та регіональне планування, містобудування, екологія, наукові та технічні дисципліни, геоінформатика, цивільна інженерія, архітектура, економіка, соціологія, політологія чи антропологія.

Стипендія передбачає: фіксовану щомісячну платню на покриття витрат на проживання в Дрездені (визначена Німецьким дослідницьким фондом; на даний час становить 1,365 €), кошти на проходження академічної програми (включаючи уроки німецької мови для не носііїв мови), обмежені кошти на подорожі, пов’язані з програмою (включаючи одну міжнародну подорож для проведення польових робіт) та інші витрати на дослідження, а також транспортні витрати на подорож до/з Дрездена.

Детальний опис програми та вимоги стосовно процедури відбору знаходяться за посиланням: http://www.dlgs-dresden.de

Кінцевий термін подання заявок: 15 вересня 2020. Початок програми: 1 березня 2021 року.

Відділ міжнародних зв’язків