9 липня 2020 року на пункті проведення ЗНО КНУБА відбулось завершальне тестування – ЗНО з історії України. Явка на цьому випробуванні була рекордно низькою. Із 270 осіб на пункт проведення ЗНО КНУБА не з’явилося 94 учасники. Явка склала лише 65%. Що пояснюється відміною ДПА у форматі ЗНО. Оскільки велика частка випускників, які у 2020 році завершують здобувати повну загальну середню освіту, обирала історію України для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Із завданнями і правильними відповідями до сертифікаційної роботи з історії України, які встановила предметна фахова комісія Українського центру оцінювання якості освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2020. Історія України» на сайті УЦОЯО.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року в КНУБА стартувала 25 червня. У безпечних умовах відбулись тестування з математики, української мови і літератури, фізики та історії України. 1 і 3 липня відбулися ЄВІ та ЄФВВ.

Загалом на пункті тестування Київського національного університету будівництва і архітектури прийняв участь 1471 абітурієнт (із планованих 2289 включаючи відсутніх і учасників пробне ЗНО). Це випускники закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної освіти, слухачі та студенти закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти. На нашому пункті складав ЄФВВ навіть народний депутат Верховної Ради України.

Роботу пункту забезпечували відповідальна за пункт тестування – Наталія Бурдейна, помічник відповідального – Надія Ткаченко, 6 уповноважених осіб УЦОЯО, 6 працівників поліції охорони, 12 медичних працівників, 23 старших інструктори, 15 інструкторів та 7 чергових.

Колектив пункту тестування КНУБА бажає усім абітурієнтам-2020 отримати високі бали в Сертифікатах ЗНО та вступити в омріяні заклади вищої освіти України на бюджетну форму навчання!

Відповідальна за

пункт проведення ЗНО