4CITIES – це дворічна міждисциплінарна магістерська програма з урбаністики, яка включає географію, соціологію, історію, культурологію та політологію. 4CITIES фінансується Єразмус+ Європейського Союзу з 2013 року та щороку збирає 40–50 студентів з усього світу. Мова викладання – англійська. Випускники отримують ступінь магістра наук з урбаністики.

Кандидати можуть подаватися на програму 4CITIES, якщо вони отримали принаймні 180 ECTS-кредитів за ступенем бакалавра або його еквівалентом (три роки денної форми навчання) з географії, планування, архітектури, історії, кримінології, політології, соціології, демографії, медіа та комунікацій, культурології чи подібної дисципліни. Студенти, що здобувають освіту в галузі інженерних наук, також можуть подавати заявку, але вони мають чітко вказати зв’язок між їхніми попередніми дослідженнями та програмою 4CITIES у своєму мотиваційному листі.

Прийом заявок на навчання 4CITIES у вересні 2021 року розпочинається з 15 жовтня 2020 року. Для студентів, які подають заявку на отримання стипендії, крайній термін подачі – 15 січня 2021 р. Про статус відбору кандидати будуть повідомлені до 01 березня 2021 року.

Стипендії спільних магістерських програм розраховані на два роки (максимум 24 місяці) та передбачають наступне:

• повне покриття всіх зборів за навчання – 9000 євро на рік для громадян країни-партнера;
  • витрати на проживання -1000 євро на місяць для громадян програми та країн-партнерів;
  • витрати на проїзд -2000 євро на рік та одноразова виплата у розмірі 1000 євро на витрати на облаштування для громадян країн-партнерів, розташованих на відстані менше 4000 км від ЗВО, що координує спільну магістерську програму (Брюссель).

Детальна інформація знаходиться за посиланням: https://www.4cities.eu/how-to-apply/

Відділ міжнародних зв’язків