15 липня 2020 р. у КНУБА під керівництвом проректора з наукової роботи Плоского В.О. відбулося чергове засідання робочої групи у рамках проекту «Еко-університет».

Були розглянути та визначені пріоритетні напрямки розвитку, а саме:

1. Реконструкція та облаштування прилеглої території та студмістечка. У рамках цього питання вже виконується робота щодо поліпшення ландшафтного дизайну, еко-дизайну університетської котельні. Обговорювалася можливість постановки наукового експерименту щодо утилізації побутових відходів з використанням передової технології плазмової установки.
  1. Поліпшення техногенного навантаження міст України, зокрема, м. Кривий Ріг з використанням науково-технічних наробок КНУБА у рамках партнерства між КНУБА та Фондом розвитку будівельної галузі (Німеччина).
  1. Можливість впровадження технологій «зелених» конструкцій та сануючих інтер’єрів у КНУБА.

Секретар робочої групи

у рамках проекту «Еко-університет»,

д.т.н., професор Ткаченко Т.М.