Kyiv Smart City спільно з компанією освітніх технологій HUMAN запускають проект SMART UNIVERSITY, завдання якого — забезпечити підтримку українським ЗВО у впровадженні цифрової системи управління освітою і підвищити рівень цифрової грамотності серед учасників освітнього процесу.

16 липня Київський національний університет будівництва та архітектури приєднався до проекту, підписавши тристоронній Меморандум. В рамках SMART UNIVERSITY для університету буде розроблена і впроваджена індивідуальна програма з цифровізації, що включатиме:

• Проведення глибинних досліджень для виявлення організації внутрішніх процесів і специфіки роботи ЗВО;
  • Складання плану з цифровізації університету на основі проведених досліджень;
  • Адаптація LMS-системи під індивідуальні потреби ЗВО фахівцями з компанії HUMAN;
  • Навчальні семінари для педагогів, студентів та адміністрації щодо роботи в обраній LMS-системі;
  • Цифровізація навчальних матеріалів і курсів;
  • Організація послідовного переходу процесів навчального закладу в цифровий простір.

У результаті проекту учасники освітнього процесу будуть об’єднані на цифровій платформі, що була спеціально адаптована під структуру та процеси університету. Перенесення освітніх процесів в електронний формат підготує заклад до дистанційного навчання та будь-яких інших викликів сучасності.