Стипендії DAAD – це стипендії на навчання в Німеччині, що передбачають повне фінансування для студентів з усього світу для здобуття кваліфікації магістра та Ph.D. Тривалість магістерської програми складає 12-24 місяці (залежно від навчального закладу) та 36 місяців для Ph.D.

Нижче наведена таблиця, у якій висвітлено актуальні напрями магістерських програм.

Напрям Заклад Мова викладання Тривалість без урахування курсів німецької мови Дедлайн подачі
Фотограмметрія та геоінформатика Штутґартська вища технічна школа Англійська 18 місяців 15.10.2020
Гідрологія та інженерна справа Дрезденський технічний університет Англійська 24 місяці 15.10.2020
Інтегрований урбанізм Університет Штутгарта Англійська 24 місяці 30.09.2020
Містобудування Берлінський технічний університет Англійська 18 місяців 31.08.2020
Регіональний аналіз/просторове планування Технологічний інститут Карлсруе Німецька 24 місяці 30.10.2020

Фінансова допомога включає:

• щомісячну виплату в розмірі 850 євро;
  • виплати на медичне страхування, страхування від нещасних випадків і особисте страхування; виплати на подорож, якщо ці витрати не покриваються країною походження або іншим джерелом фінансування.

За певних обставин стипендіати можуть отримати додаткові пільги у вигляді щомісячних субсидій на оренду та щомісячну допомогу для супроводжуючих членів сім’ї.

Подаватися на отримання стипендій можуть кандидати:

• з країн, що розвиваються;
  • що здобули ступінь бакалавра за відповідною спеціальністю;
  • підтвердили рівень знання англійської мови.

Деталі – за посиланням

Відділ міжнародних зв’язків